ESP Ingilizce Egitim

Yurtdışında Eğitim

ESP olarak, öğrencilerimize İngilizce eğitimlerinin bir parçası olarak yurtdışına gitmelerini ve kendilerine uygun olan bir programa katılmalarını tavsiye ediyoruz. Kısa süre için bile olsa anadilin İngilizce olduğu bir ülkede kalmanın öğrenciye birçok  yararı oluyor. Dil öğrenme sürecinde, doğru zamanda katılınan iki haftalık yoğun bir program bile, öğrencinin kısa sürede hızlı ilerleme kaydetmesini ve İngilizceyi gerçek ortamında kullanma şansını elde ederek kendine güvenmesini sağlıyor.

ESP olarak, İngiltere’de profesyonellere yönelik İngilizce eğitim veren en kaliteli okullarla çalışmaktayız.  British Council tarafından onaylı, Quality English ve BEUK (Business English UK) organizasyonlarına üye olan bu okulların benzer ve ayrıştığı noktalar bulunmaktadır. Doğru öğrencinin doğru okula ve programa yönlendirilmesi gerekir. Size, yurtdışında bir okula gidip-gitmemeniz, ne zaman gitmeniz ve hangi programı seçmeniz gerektiği konusunda yardımcı olmak bizim uzmanlık alanımız.

Türkiye temsiciliğini yaptığımız İngiltere’deki okullar arasında Bell School, OISE Oxford, London School of English, Accent, LSI ve Kingsway gibi  önemli kurumlar bulunmaktadır.

Kurumsal müşterilere de hizmet veren bu okullar ile içerisinde gezi, toplantı gibi istenilen unsurların da eklendiği değişik eğitim programları da yapmak mümkün.

Ayrıca, bazı okullarda kurumlara yönelik farklı yaklaşımlar da mevcut.
Örneğin, Accent International okulu Golf & İngilizce programı ile üst düzey yöneticiler için güzel bir alternatif sunuyor. Golf & İngilizce programı ile ilgili detayları sitemizde ‘Broşürler’ bölümünde bulabilirsiniz.

İngiltere’deki okullar ile ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle temasa geçiniz.