ESP Kurumsal Egitim

Neden ESP?

ESP'nin hikayesi 1999 yılında başladı. Kurulma amacımız, müşterilerine kendi yerlerinde eğitim vermekten pazarlama materyallerinin hazırlanmasına kadar İngilizce diliyle ilgili akla gelebilecek her türlü hizmeti verebilen bir organizasyon yaratmaktı.

Tecrübe
Tecrübemiz ve müşteri portföyümüz kimliğimizin göstergesidir. Öğretmenlerimizi titizlikle seçmekte, sadece ana dili İngilizce olan yabancı ve çok kalifiye öğretmenlerle çalışmaktayız. Öğretmenlerimizin yaş ortalaması 40 ve Türkiye'de ortalama İngilizce öğretmenlik tecrübesi 10 yıldır.

Uzmanlık
Başarılı bir çok projenin içerisinde yer aldık. İhtiyaçlarınıza göre belirleyeceğimiz öğretmenlerimizin ve danışmanlarımızın hepsi kendi alanlarında uzman ve bilgili kişilerden oluşmaktadır.

Ortaklık
Kendimizi sizin için değil, sizinle birlikte çalışıyor olarak görüyoruz.

Esneklik
Kurumsal eğitim programlarını istediğiniz yerde ve zamanda yapıyoruz. Modern iş dünyası esneklik gerektirir ve biz bunu sağlıyoruz. Hizmetlerimizin tümü size özeldir.

Fırsatlar
Kişisel ve kurumsal olarak İngilizce iletişim becerilerinizi geliştirerek, iş alanınızı ve ufkunuzu genişletmenize yardımcı oluyoruz.

Güvenilirlik
İster bir eğitim programı ister bir çeviri olsun, her zaman tüm sorumluluklarımızı zamanında yerine getiriyoruz.

Kalite
Birebir veya küçük gruplar içerisinde, yabancı öğretmenlerle ve size özel hazırlanmış programlarla gerçekleştirilen eğitimlerimiz yüksek kaliteyi ve başarıyı beraberinde getirmektedir.