ESP Ingilizce Egitim

ESP Kurumsal Hakkında

Türkiye hızla dünyaya açılan bir ülke ve bu nedenle hem yerli hem de yabancı kurumlarda çalışanların İngilizce ihtiyaçları her geçen gün daha da artıyor ve İngilizce iletişim becerilerini geliştirmek her geçen gün daha da önemli bir konu haline geliyor.

Kurulduğumuz 1999 yılından 2010 yılında kendi merkezimizi açtığımız güne kadar sadece kurumlarla çalıştık ve halen de çalışmaya devam ediyoruz.  Kurumsal ve bireysel bazda iş dünyasında İngilizce konusunda yaşanan sıkıntıları ve ihtiyaçları çok iyi biliyoruz.  Edindiğimiz tecrübeler, varolan altyapımız ve kalifiye kadromuzla iş hayatınızda gerekli olan becerileri kazandırma, pratik, hemen uygulamaya geçirilebilir bilgiler verme bizim uzmanlık alanımız.

Küçük ama konusunda uzman bir firma olarak büyük ve uluslararası kurumlarla çalışmaktayız.  Profesyonellere, üst düzey yöneticilere, müdürlere ve firmalara uluslararası alanda İngilizce’yi etkin olarak kullanabilmeleri için İngilizce konusunda çözüm ortağı yaklaşımıyla hizmetler sunuyoruz.

Kurumların ihtiyaçları genelde eğitim konusunda olduğu için verdiğimiz hizmetlerin büyük bir oranını eğitim kapsamaktadır. Ancak, bunun dışında kurumlara seviye tespit sınavları, çeviriler ve yurtdışı eğitimleri konusunda da danışmanlık adı altında hizmetler vermekteyiz.

ESP Kurumsal olarak 2006 Eylül ayında Ankara’da ve 2007 yılı itibariyle de İzmir’de kurumlara yönelik hizmetler vermeye başladık. 2010 yılında çıtayı bir basamak daha yukarı çıkartarak İstanbul’da kendi Eğitim Merkezi’mizi açmaya ve çalıştıkları kurumların dışında İngilizce eğitim alan kişilere yönelik programlar düzenlemeye karar verdik.

İngilizce dil öğrenimiyle ilgili ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, öğrenmenize ve geliştirmenize yardımcı olmaya; iş ve özel yaşantınızda yeni bir dünyaya açılmanıza katkıda bulunmaya hazırız. Size uygun olan içeriği hazırlamak bizim işimiz ve başarı yolundaki her adımda yanınızdayız.

AMACIMIZ

Türkiye’de İngilizce dil eğitimi ve danışmanlık hizmetleri veren lider kurum olmaya ve hizmetlerimizin yelpazesini ve kalitesini geliştirmeye devam etmek.

VİZYONUMUZ

İngilizce dil eğitimi ve danışmanlık konusunda ilk tercih olmak;

Bu vizyonu gerçekleştirmek için;

  • Kalite ve müşteri tatmini verdiğimiz tüm hizmetlerde “bir numaralı” önceliğimizdir.
  • Müşterilerimizi iyi dinliyor, ihtiyaçlarını analiz ediyor ve onlara özel çözümler üretiyoruz.
  • Profesyonellere yönelik hazırladığımız Özel İçerikli İngilizce programlarını sürekli çeşitlendiriyor ve geliştiriyoruz.
  • Kurumsal müşterilerimize sınırlama koymadan esneklik sunuyoruz.
  • Profesyonel yaklaşımımızla sürekli kendimizi ve eğitmenlerimizi geliştiriyor ve müşterilerimizin beklentilerini ileri taşıyoruz.