ESP Kurumsal Egitim

Çeviri

ESP, bir çeviri bürosu olmamakla birlikte çalıştığı kurumlara İngilizce'den Türkçe'ye ve Türkçe'den İngilizce'ye çok kapsamlı çeviri hizmetleri sunmaktadır.

Çeviri yapmak sadece bir beceri değil, aynı zamanda mükemmelliyet için yılların verdiği tecrübe gerektiren bir sanattır. Bir çeviriye başlamadan önce dikkate alınması gereken birçok konu vardır. Yazarın vermek istediği anlamın yanısıra metnin yazılış amacı ve hedef okuyucunun kim olduğu da düşünülmelidir.

Farklı alanlarda uzmanlıklara sahip çevirmenlerimiz arasından doğru iş için doğru kişiyi seçerek gerçekleştirilen çalışmalar üzerinde daha sonra kontroller ve gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Eğer çeviri Türkçe'den İngilizce'ye yapıldıysa bu son çalışma mutlaka anadili İngiliz olan bir uzman tarafından gerçekleştirilmektedir. İngilizce'den Türkçe'ye yapılan çeviriler de yine uzman editörler tarafından okunarak son hallerine getirilmektedir.

Titizlikle yapılan bu çalışmalar mükemmel bir çeviri için gerekli ve kaçınılmazdır.

Kurumların dış dünyayla iletişim aracı olan broşür, kitap gibi materyallerini web sitelerini, önemli yazışmalarını, raporlarını uzun yıllardır itinayla çeviriyoruz. Bu hizmetimizden yararlanmak isterseniz lütfen bizi arayınız.

Çevirmenlerimiz farklı alanlarda uzmanlıklara sahiptir ve doğru iş için doğru kişiyi seçmek bizim işimizdir. Bu nedenle, ister bir rapor, ister bir broşür ya da bir web sitesi olsun, ESP size hizmet vermeye hazırdır.