ESP Kurumsal Egitim

Kurumsal Eğitim Programlari

Kurumsal eğitimlerimiz Genel İngilizce, İş İngilizcesi ve Uzmanlık İngilizcesi (ESP Programları) programlarınının yanısıra Sohbet Grupları ve Birebir Eğitim programlarını içermektedir ve bu programların tamamı “Özel Amaca Yönelik İngilizce” yaklaşımıyla gerçekleştirilmektedir.

Her program, öğrencinin ihtiyacına ve seviyesine göre gruba/kişiye özel hazırlanır. Önceden belirlenmiş kurs kitapları veya materyalleri kullanılmaz. Seviye tespit sınavı ve ihtiyaç analiz çalışması sonunda kitaplar,materyaller ve eğitim programı öğrencilere uygun olacak şekilde seçilir. Bu seçim işleminde kurumların ve öğrencilerin ihtiyaçları ve talepleri ile ESP öğretmen ve koordinatörlerinin tavsiyeleri dikkate alınır.

ESP Kurumsal olarak İngilizce eğitim programını ne olursa olsun takip edilmesi gereken katı bir zaman tablosundan çok başarıya giden bir yol göstericiolarak görüyoruz. Tüm tarafların birbirleriyle sık sık bilgi alışverişinde bulunması ve birbirlerine danışması eğitim programına en iyi şekilde karar vermemizi ve gerekli değişiklikleri uygulamamızı sağlamaktadır.

Türk öğrencilerin İngilizce konuşma konusunda yaşadıkları sıkıntıların farkındayız. Yabancı ve tecrübeli öğretmenlerle çalışmamız ve iletişim ağırlıklı İngilizce eğitim programları düzenlememiz öğrencilerimiz için büyük bir avantaj sağlamaktadır.

İngilizce öğrenmek için tek bir yöntem yoktur. Yapılabilinecek çalışma seçenekleri çoktur ancak herkes için bu yöntemler aynı değildir. Amacımız eğitim programı devam ederken kişilere farklı çalışma şekillerini ve kaynaklarınısunarak belli bir seviyeden sonra kendi kendilerine de çalışmalarına devam edebilmelerini sağlamaktır.